23.02.2019, Субота, 01:33

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

За спробу дати хабар польським прикордонникам українець може сісти на 10 років

05 листопада 2013

Польські прикордонники затримали громадянина України, який намагався дати їм хабар у розмірі 20 доларів за те, аби його не притягували до відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Прикордонної служби Польщі, зазначивши, що за це українцю загрожує до 10 років ув’язнення.

"27-річний громадянин України повинен був отримати штраф за порушення правил дорожнього руху. Однак він кинув в автомобіль гроші, розраховуючи на те, що працівники не будуть виконувати своїх службових обов'язків", - зазначили в прес-службі.

Після цього українець був заарештований, підкреслили у польському прикордонному відомстві.

Як повідомляв УНІАН, у вересні громадянку України за хабар польському прикордоннику було оштрафовано на 1 тис. доларів та заочно засуджено до 1 року позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 3 роки. 1 рік - це мінімальний термін, передбачений польським законодавством за спробу корупції.