19.04.2019, П'ятниця, 03:53

USD 26.6000

RUB 0.4000

EUR 29.9000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

В Австрії вперше відбувся фестиваль української літератури

01 листопада 2013

Протягом трьох офіційних днів фестивалю в Інсбруку дискутували на теми української літератури і долі України.

Українську літературу на першому фестивалі в австрійському Інсбруку представили Андрій Курков, Марія Матіос, Любко Дереш, Тетяна Малярчук. Як повідомив автор ідеї створення фестивалю письменник Андрій Курков, обов'язковою умовою участі письменників був переклад їхніх творів на німецьку мову, передає ZN.UA.


"На німецькомовному просторі ще не було фестивалю, який би був присвячений тільки українській літературі", - сказав Курков на прес-конференції у Києві.

Фестиваль пройшов з 17 по 19 жовтня, але, як зазначили організатори, зустрічі українських авторів з німецькомовними читачами тривали протягом майже двох тижнів - з 11 по 24 жовтня. Українські автори об'їздили різні міста в Австрії і Німеччині, зокрема, побували у Франкфурті, Мюнхені, Берліні, Відні, Граці.

Протягом трьох офіційних днів фестивалю пройшла низка дискусій, зокрема "Ще не вмерла Україна", під час якої говорили не тільки про літературу, а й про долю України, а також акція "Довга ніч української літератури" та дискусія "У фокусі - літературне життя в Україні".

Фестиваль планується проводити фестиваль раз на два роки. Наступний, як наголосив Курков, у 2015-му році пройде вже з іншим складом українських авторів.