23.05.2018, Середа, 21:32

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Горжеєв: Від початку року Держветфітослужба заборонила ввезення продукції з 16 іноземних підприємств

11 жовтня 2013

Від початку року Держветфітослужба України заборонила ввезення продукції тваринництва з 16 іноземних підприємств. Адже розширений контроль та лабораторні дослідження їхньої продукції виявили небезпеку для споживачів. Окрім того, відомство попередило 9 підприємств різних країн про невідповідність їхньої продукції українським ветеринарно-санітарним вимогам. Про це повідомив Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Володимир Горжеєв. «Задля підтримання стабільної епізоотичної ситуації державні інспектори ветеринарної медицини щодня перевіряють імпортовану до України продукцію тваринного походження. Адже на сьогодні існує небезпека занесення на територію країни збудників небезпечних для здоров’я людей та тварин хвороб. А це може завдати значних економічних збитків та негативно вплинути на продовольчу безпеку країни. І в результаті таких перевірок було заборонено постачання до України продукції з 16 іноземних підприємств», − зазначив Володимир Горжеєв.
За словами Голови Держветфітослужби, розширений контроль та лабораторні дослідження продукції цих підприємств виявили небезпеку для споживачів.
Зокрема, Володимир Горжеєв зауважив, що українську заборону отримали 6 підприємств з Бразилії (з 20 березня 2013 року всі підприємства), 4 з Польщі, по 2 з Німеччини і США та по одному з Бельгії та Норвегії.
«Також з початку року Держветфітослужба попередила 9 підприємств різних країн про невідповідність українським ветеринарно-санітарним вимогам. Якщо ж вони не дослухаються до попереджень, то імпорт їхньої продукції до України також може бути призупинено», – зауважив Голова Держветфітослужби.