18.07.2018, Середа, 21:13

USD 26.2700

EUR 30.6000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У Трускавці стартував Міжнародний економічний форум

11 жовтня 2013

Відповідь на актуальні питання інтеграції та інвестування в умовах сьогодення дасть ХІIІ Міжнародний економічний форум "Глобалізація і Інтеграція: виклики і рішення", який розпочався в курортному Трускавці на Львівщині. Він зібрав учасників та доповідачів з 22 країн.

"Дати відповідь на питання як підвищити ефективність господарювання та інвестування в умовах глобалізації та сучасних викликів покликаний ХІIІ Міжнародний економічний форум, який розпочався у курортному Трускавці. Підприємці, дипломати, представники влади та багатьох регіонів України і країн-сусідок обговорюють на ньому актуальні економічні питання, визначають перспективи капіталовкладень, шукають для себе партнерів та інвесторів", - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолик, передає Укрінформ.


За його словами, в рамках форуму очікується підписання низки міжнародних угод, протоколів та меморандумів про співпрацю у сфері енергозбереження, запровадження електронного врядування за європейськими стандартами тощо.

Почесні гості форуму: віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Грузії Алекс Петріашвілі, заступник міністра економіки РП Анджей Диха та екс-прем'єр-міністр Автономної Республіки Аджарія Леван Варшаломідзе.