18.07.2018, Середа, 04:20

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У Львові відсвяткують День Батька

18 вересня 2011

Завтра, 18 вересня, з нагоди Всенародного Дня Батька в Україні, який було започатковано 2009 року, для понад 15 батьків, які виховують дітей без матері, та їхніх донечок і синочків відбудеться акція «День Батька у басейні».
З 16.00 до 18.00 в аквапарку «Пляж» (вул.. Кн. Ольги, 117) відбуватимуться ігри та вікторини з призами, а розважатимуть присутніх веселі пірати. На свято запрошені львівські батьки, які самі виховують від однієї до 5 дітей, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Батьки, які виховують дітей без мами, із своїми дітлахами запрошені взяти участь у нашому святі безкоштовно. Водночас, усі татусі, які в неділю після обіду будуть в басейні, зможуть доєднатися до атракцій і цікаво та корисно провести час зі своїми дітками», - розповів співорганізатор акції, голова спостережної ради аквапарку «Пляж» Андріян Гутник.

«На жаль, через різні обставини у нашому місті є сім’ї, де дітей виховує лише батько, на якого автоматично покладена колосальна відповідальність забезпечувати гідне життя та виховання своїх дітей. Цією акцією ми хочемо подарувати і татам, і їх дітям теплі враження та спогади в цей день»,- каже заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Кузяк, інформує ZAXID.NET.