17.07.2018, Вівторок, 16:43

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

FEMEN влаштували акцію біля місця ночівлі Лукашенка в Києві

18 червня 2013

Рівно опівночі сектремістки FEMEN влаштували нічну облаву на місце ночівлі в Києві білоруського президента Олександра Лукашенко.

На їхніх тілах були накреслені заклики: "Живє Білорусь!", "Здохни, Лукашенко!", "Fuck diktator!", "Ізийді, худобо!", передає Gazeta.ua.

"FEMEN нагадує Лукашенко про знущання з боку співробітників КДБ над активістками руху в в гомельських лісах в 2011 році! FEMEN нагадує Лукашенко про тисячі побитих і репресованих білоруських героях, які кинули виклик лукашенківській диктатурі! FEMEN нагадує Лукашенко про пропавши безвісти незалежних журналістів, що критикували режим! FEMEN нагадує Лукашенко про сотні політв'язнів, незаконно утримуваних в бєларуських таборах! FEMEN нагадує Лукашенко про бездоказово засуджених та розстріляних у справі про вибух в мінському метрополітені! FEMEN зневажає президента Януковича за дружбу з покидьком цивілізації і зневагою європейським курсом для України! Жіночий рух FEMEN бореться за повалення останнього диктатора Європи Лукашенко, за вільну Білорусь без диктатури, в'язниць і вбивств!", - йдеться в повідомленні.