28.01.2020, Вівторок, 04:04

USD 24.4000

RUB 0.3820

EUR 26.8000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Відео »

Фотоподія »

Ціни на жимолость найближчим часом не знизяться

21 листопада 2019

Таким прогнозом поділилася директор фруктового господарства «Фруктовий сад» Анна Домбровська. Жимолость – культура, яка в посадці схожа на смородину і не вимагає особливих грунтових умов. При цьому цінність цієї ягоди дуже висока, так як в ній міститься велика кількість корисних вітамінів і мікроелементів.

В даний час в Україні жимолость росте приблизно на 200 га площ. Велика кількість площ – близько 80 га – розташована в Західній Україні. У більшості господарств культура тільки починає плодоносити.

Так як культура погано переносить жарку погоду, то саме клімат західних і північних областей підходить для неї найкраще. Але поки що фермери не надто охоче закладають плантації жимолості, так як вони ще погано знають технологію її вирощування, особливості захисту від шкідників і інші тонкощі. 

З жимолості готують соки, її заморожують, а також переробляють на компоненти для йогуртів і смузі.  «Культура споживання жимолості в нашій державі тільки формується. На це потрібно ще років 2-3 », – зазначила Анна Домбровська, підкресливши, що про особливості цієї ягоди ще дуже мало говорять в ЗМІ, хоч жимолость вже визнана Суперфуд.