19.07.2019, П'ятниця, 04:53

USD 25.9000

RUB 0.4000

EUR 29.0000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

IT компанія відкрила равликову ферму на Рівненщині

08 лютого 2019

У Понеблі Рівненського району Рівненської області група компаній «Реноме» з минулого року вирощує равликів. Молюсків з Рівненщини експортують за кордон. Про це повідомляє rivnepost.rv.ua.

Компанія «Реноме» працює у галузях IT, будівництва та девелоперства. Окрім того, у структурі є рибгосп.

За словами генерального директора групи компаній «Реноме» Надії Гладкевич, рибгосп компанія купила давно.

«Ми купували готову компанію, але у дуже занедбаному стані. Згодом вивели рибгосп на нормальний стан, проте останніми роками ставкову рибу з ринку все більше витісняє морська, яка менше хворіє, яку краще зберігати та легше переробляти», — розповіла генеральний директор.

За її словами, ідея вирощувати равликів виникла рік тому, оскільки потреба у ставковій рибі меншає, у компанії почали думати, чим би додатковим можна було завантажити працівників рибгоспу.

«В Україні немає культури споживання багатих на білок равликів, тому поки що ми орієнтуємося на закордонний ринок. Равликові ферми — дуже непростий бізнес. Сказати точно, що ми і надалі ним будемо займатися, не можу. Прибутків поки цей бізнес не приніс, але нас хвалять експерти», — повідомила Надія Гладкевич.