20.06.2019, Четверг, 00:47

USD 26.1000

RUB 0.3970

EUR 29.2000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Ілон Маск відкриє Гігафабрику в Китаї

10 січня 2019

Ілон Маск планує відкрити масштабне виробництво в Китаї. Про це підприємець та новатор оголосив під час свого виступу на церемонії поблизу китайського міста Шанхай в понеділок.

Компанія Tesla підписала попередню угоду з урядом Шанхая минулого року і в жовтні сплатила біля 140 мільйонів доларів за земельну ділянку, де, за планами, буде розташовано Гігафабрику 3, пише Bloomberg.

Завод випускатиме більш доступну для споживача версію Моделі 3 Tesla та Моделі Y для китайських споживачів.

Завод, вартістю, від 2 до 5 мільярдів доларів дозволить Маску уникнути мит на автомобілі, нещодавно запроваджені Китаєм в рамках так званої торговельної війни США та Китаю, наголошують ЗМІ.

Китай є найбільшим ринком автомобілів у світі. У жовтні, за повідомленням Tesla, мита, запроваджені Китаєм у відповідь на торговельні обмеження з боку США призвели до того, що машини Tesla мали імпортне мито 40%, порівняно з 15% на інші імпортні машини в Китаї, нагадує Business Insider.

Будівництво можна буде завершити в рекордно короткі строки – влітку 2019 року. Про це Маск виголосив під час промови.