21.07.2019, Неділя, 05:37

USD 25.5000

RUB 0.3970

EUR 28.6000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Порошенко відкрив завод із переробки томатів на Миколаївщині

27 серпня 2018

Президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії відкриття у Миколаївській області заводу «Східний» групи компаній Agrofusion з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.

«Агрокомплекс України – сектор, де Україна демонструє фантастичні темпи зростання. Відкриття на Миколаївщині заводу «Східний» групи компаній Agrofusion – ще один вдалий приклад розвитку галузі. Значна частина продукції заводу піде на експорт не лише до ЄС, а по всьому світу», - сказав президент.

Президент відзначив роботу власника Agrofusion Сергія Сипко, який раніше вже створив компанію Sandora, продав її Pepsi co, залучивши інвестиції в Україну, і після цього, не вивів кошти за кордон, а знову вклав їх в Україну.

Порошенко ознайомився з виробничими потужностями заводу: дільницею прийому томатів, дільницею вакуумно-випарних установок, виробничим цехом, дільницею пакування продукції. Глава держави встановив символічну цеглину в фундаментний блок другої черги будівництва заводу «Східний».

Група компаній Agrofusion займається виробництвом широкого асортименту томатної пасти торгової марки «Інагро», в тому числі й органічної томатної пасти; вирощуванням томатів; вирощуванням зернових та технічних культур