12.12.2018, Середа, 12:45

USD 27.6000

RUB 0.4050

EUR 31.2000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Карплюк – найвпливовіша людина Приірпіння

08 серпня 2018

Екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк залишається найвпливовішою людиною Ірпінського регіону навіть без посади мера. Таку думку висловив депутат міської ради Маким Плешко в інтерв’ю журналістам інтернет-видання 04597.com.ua.

За його словами, вплив Карплюка формується з кількох складових: він є авторитетом для багатьох людей, має найвищий особистий рейтинг, а партія “Нові Обличчя”, яку очолює Володимир Карплюк, є найбільш рейтинговою у всьому регіоні.

“Без статусу міського голови його вплив став ще більшим. Сьогодні велике значення має партійна складова. Ще нещодавно політики легко змінювали партійну приналежність. Нині в Україні відбувається процес кристалізації політичних партій і утвердження політичних структур, в тому числі і на місцях. Це обумовлено як суспільно-політичними факторами, так і оновленим законодавством. Як політолог я чітко прослідковую таку тенденцію зараз”, – заявив Плешко. 

Максим Плешко згадує, що не так давно в регіоні були намагання розклоти “Нові обличчя”, перекупити деяких депутатів. “І чим це закінчилося? Використовуючи всі законні процедури, такі депутати-перебіжчики були відкликані, а на їх місце прийшли інші депутати наступні по списку, які лише більше зміцнили нашу команду. Такі процеси відбуваються не лише в Ірпені. Нещодавно було відкликання ряду депутатів Бучанської міської ради, які були обрані від партії Захисників Вітчизни, але перейшли в інший табір. Тепер вони не депутати, а на їх місце прийшли інші. Тож, якщо певні депутати діють усупереч позиції керівництва партії чи можливо є скарги виборців на них, законодавство дає інструмент відкликання таких депутатів. По Україні такі процеси місцями уже відбуваються. Але наскільки я бачу, то Ірпінь, Буча наразі є одним із флагманів цього процесу. Це політичне дорослішання суспільства”, – зазначив депутат міської ради.

Як відомо, у листопаді 2017 року підтримка Карплюка серед населення склала 77,5%. Саме стільки мешканців Ірпеня за результатами опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень “Социс” готові проголосувати за нього на найближчих виборах.