23.02.2019, Субота, 02:53

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Наса назвала астронавтів для перших комерційних рейсів

06 серпня 2018

Наза назвав космонавтів, які будуть літати перші місії в космос на комерційно поставлених ракетах і капсулах, починаючи з наступного року.

Дев'ять осіб піднімуться на системи, розроблені компанією Boeing та SpaceX та контрактні.

Більшість з них мають попередній досвід роботи на орбіті. Серед них командир і пілот фінальної човникової місії в 2011 році .

Протягом останніх семи років російські ракети були єдиним способом, через який Наса виводить людей на орбіту.

Адміністратор космічного агентства США Джим Брендстін представив космонавтів під час церемонії в космічному центрі Джонсона в Х'юстоні, штат Техас.

"Вперше з 2011 року ми перебуваємо на межі запуску американських астронавтів на американських ракетах з американської землі", - сказав він ентузіазму.

Командир історичної останньої місії човника, Кріс Фергюсон , зараз є співробітником компанії Boeing і дуже активно займається розробкою компанії CST-100 Starliner капсули.

Коли цей корабель зробить свій перший екіпаж польотом в середині наступного року, запустивши на вертольті ракети "Атлас" з мису Канаверал, до "Фергюсона" приєднаються Ерік Бое та Ніколь Анупу Манн .

Boe - колишній пілот шаттла; Манн зробить свою першу поїздку в космос.

Капсула SpaceX Dragon, за поточними строками, призначена зробити свій перший екіпаж в квітні. Він буде кататися на вершині ракети Falcon-9 з космічного центру Кеннеді. Насправді він буде використовувати один із старих шафлів, хоча це і було змінено для меншого Falcon.

На кермі будуть Даг Херлі і Боб Бхенкен . Херлі був льотчиком на останній місії човника. Бенкен пройшов у космосі у двох попередніх випадках.

Початкові екіпажі польотів Boeing і SpaceX будуть витрачати короткий час на орбіті - вимірюється, можливо, через кілька днів або декількох тижнів і приєднаний до Міжнародної космічної станції (МКС) - перед поверненням на Землю.

На пізніших місіях капсули екіпажу підуть на станцію та док для більш тривалого проживання, а Наса також назвала космонавтів для цих перших польотів.

Для Boeing ця вступна довготривала місія включає в себе Джош Кассаду , котрий ніколи раніше не був у космосі, і Суні Вільямс , який є одним із найдосвідченіших американських астронавтів в історії, витративши на свою орбіту культивує 321 день.

Для SpaceX така місія МКС передбачає залучення іншого готувача Вікторія Гловера та Майка Хопкінса , який вже витратив 166 днів на небо-лабораторію під час двох екскурсій по службі.

NASA прийняла рішення після того, як шаттл пішов у відставку, щоб перетворити транспорт на цільові об'єкти з низьким рівнем земної кулі в ту службу, яку він може купити . Він надав початкові гроші SpaceX та Boeing, щоб стимулювати їх, але самим компаніям довелося інвестувати власні гроші.

Мотивація НАС полягала в тому, щоб заощадити гроші, які потім могли витратити на систему ракет і капсул, щоб повернути людей на Місяць і на Марс.

Ця система, швидше за все, пролетить деякий час на початку наступного десятиліття.