23.02.2019, Субота, 00:50

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Володимир Горянський: дивуюся змінам в Ірпені

10 липня 2018

Український актор Володимир Горянський поділився своїми враженнями про Ірпінь. За його словами, місто змінюється швидкими темпами в кращу сторону.  

“Дійсно, місто дуже змінюється. З кожним приїздом все краще і краще. Дивуюся змінам в Ірпені. І парк зробили, і вулиці, і дороги. Дороги кращі, ніж у Києві. Це однозначно. Мабуть у вас мер все правильно робить для людей і гостей. Тому я дуже радий, що є такий приклад поряд з Києвом”, – зазначив актор.

Як ми повідомляли, Ірпінь знову обрали локацією для зйомок кіно. Цього разу знімали молодіжну комедію “11 дітей з Моршина”. До нашого міста завітав зірковий склад акторів – Ада Роговцева, Володимир Горянський, Сергій Бабкін, Олександр Скічко. 

Кінозйомки відбувалися у Центральному будинку культури і понад 150 дітей з Ірпеня беруть участь у масових сценах. У прокат фільм режисера Аркадія Непиталюка має вийти 27 грудня.