18.07.2018, Середа, 05:51

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Нардеп Добродомов звинуватив голову ДФС Насірова у рейдерській атаці на мережу АЗС «БРСМ-НАФТА»

05 грудня 2016

За рейдерською атакою на одну з найбільших в Україні мережу АЗС «БРСМ-НАФТА» стоїть голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Про це в ефірі 112 каналу повідомив Народний депутат України Дмитро Добродомов, який висловив здивування, що ДФС паралізує роботу «БРСМ-НАФТА», забороняючи працівникам компанії потрапити на своє робоче місце.

«Генпрокуратура взагалі звернула увагу на те, що саме зараз відбувається найбільша кількість за останні два роки рейдерських атак, які кришуються представниками влади, зокрема, Державної фіскальної служи та її голови Романа Насірова? Генпрокуратура хоч звернула увагу на те, що у понеділок її пікетували працівники автозаправних станцій «БРСМ»? ДФС зараз повністю паралізувала роботу компанії, хоча «БРСМ» на сьогодні є однією з найпотужніших мереж АЗС в Україні. Чому ДФС не дає людям працювати? За цим чітко стоїть ДФС і плювати Насірову на усі приписи. Відбувається така сама рейдерська атака», - наголосив в ефірі 112 каналу Народний депутат України Дмитро Добродомов.

2 грудня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вже оголосив війну контролюючим органам: «Контролюючі органи повинні перестати кошмарити бізнес, або мені доведеться оголосити їм війну. І, на жаль, таку війну вже оголошено».

Заяву Володимира Гройсмана колектив мережі АЗС «БРСМ-НАФТА» сприйняв як позитивний сигнал для компанії. На думку директора департаменту стратегічного маркетингу компанії «Стейт Ойл» Олександра Мельничука, «Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман почув вимоги колективу мережі АЗС під час пікетування Кабінету міністрів України 30 листопада 2016 року, на якому колектив компанії просив керівництво Кабміну зупинити рейдерське захоплення «БРСМ-НАФТА» руками ДФС та звільнити голова Державної фіскальної служби Романа Насірова. Сподіваємося, що вже найближчим часом голова ДФС Насіров прислухається до вимог колективу компанії та позиції Голови Уряду і розблокує підприємства та АЗС». У компанії нагадують, що рейдерська атака на компанію продовжується два з половиною роки поспіль. Минулого року атака на «БРСМ-НАФТА» розпочалася з вибухів в Переяслав-Хмельницькому районі та закінчилася терактом на нафтобазі. В результаті рейдерства знищили 12 невинних людей, ці злочини, ну думку представників компанії, навмисне не розслідуються.