22.07.2018, Неділя, 13:58

USD 26.3400

EUR 30.8100

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

На Житомирщині чиновників судитимуть за розтрату понад півмільйона гривень

19 травня 2015

Директор частково державного підприємства та керівники двох приватних підприємств, попередньою змовившись, підписали фіктивні акти про надання інформаційних та консультативних послуг, хоча насправді ніяких робіт не виконали. Внаслідок таких незаконних дій на банківські рахунки приватних підприємств перераховано 610 тис. грн, повідомили RegioNews у прес-службі прокуратури Житомирщини.

Прокуратурою Житомира затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадових осіб підприємств, які підозрюються у вчиненні злочину за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

У ході досудового розслідування установлено, що директор підприємства з державною часткою власності та керівники двох приватних підприємств, попередньою змовившись, підписали фіктивні акти про надання інформаційних та консультативних послуг, хоча насправді ніяких робіт не виконали. Внаслідок таких незаконних дій на банківські рахунки приватних підприємств перераховано 610 тис. грн, які у подальшому переведено у готівку.

Санкції зазначених статей передбачають покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Остаточне покарання визначить суд.