18.07.2018, Середа, 04:23

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Активісти склали топ-10 кандидатів-корупціонерів

23 жовтня 2014

В Україні активісти склали рейтинг одіозних кандидатів у нардепи по мажоритарці, які є фігурантами антикорупційних журналістських розслідувань та результатів громадського моніторингу корупціонерів у владі.

Топ-10 кандидатів-корупціонерів представили координатор руху "Чесно" Інна Борзило та представник Центру протидії корупції Дарина Калинюк, передає ТСН.

Повідомляється, що списку потрапив екс- секретар Київради Олесь Довгий, одіозний власник автозаправок WOG Ігор Єремеєв, комуніст та екс-голова митної служби України Ігор Калєтнік, регіонал Сергій Ківалов, бізнесмен Сергій Клюєв та екс-міністр оборони Олександр Кузьмук.

Також у списку засвітився співочий ректор Михайло Поплавський, екс-міністр транспорту Микола Рудьковський, екс-спікер ВР Володимир Литвин, та екс-"регіонал" Антон Яценко. Активісти зазначили, що найбільше кандидатів, які підозрюються в корупції, балотується в Харківській та Одеській області.

Найбільш пізнавані прізвища корупціонерів-мажоритарників, яких вдалося ідентифікувати активістам, були підтримані партією "Блок Петра Порошенка" — 5 кандидатів та партією "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" - 5 кандидатів.