17.07.2018, Вівторок, 16:35

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Щойно почнеться виборча кампанія, Тимошенко знову замаячить на горизонті, - експерти

27 серпня 2014

Юлія Тимошенко використала останні три місяці для реорганізації своєї політичної сили, яка ще з парламентської кампанії 2012 року була сукупністю різних груп і представників менших партій. Про це говорять експерти Міжнародного центру перспективних досліджень, повідомили RegioNews у прес-службі Центру.

Оновлення може стати основним меседжем майбутньої кампанії, коли у список партії будуть включені громадські активісти, керівники батальйонів, які беруть участь в АТО, та місцеві активісти партії, які є особисто відданими Юлії Тимошенко.

Серйозний подарунок «Батьківщині» зробив Петро Порошенко, коли підняв питання запровадження пропорційної системи з відкритими списками, але не реалізував його. Фракція «Батьківщини» активно підхопила цю ідею, розуміючи, що розклад сил у парламенті не дозволить прийняти це рішення і що суперечить інтересам самого Президента. Таким чином, «Батьківщині» вдалося активно «попіаритися» на цьому питанні.

Крім того, свою президентську кампанію Юлія Тимошенко будувала на критиці олігархів. Наразі в суспільстві посилюється дискусія щодо їхньої ролі у нинішніх політичних процесах в Україні, а тому цей факт може бути ефективно використаний і під час парламентської кампанії.

Щодо мажоритарних округів, «Батьківщині» буде важко змагатися з пропрезидентськими кандидатами, особливо коли електоральне поле в Західній Україні настільки фрагментоване. Тому ця партія вже почала консультації з іншими політичними силами щодо узгодження єдиних кандидатів по округах. Зокрема, подібні консультації вже проводяться з «Громадянською позицією» Анатолія Гриценка.