18.01.2020, Субота, 08:35

USD 24.0000

RUB 0.3800

EUR 26.7000

Київ

+17°
C

Про АГЕНТСТВО »

Регіональні новини »

Інформаційне агентство «RegioNews» зареєстровано 16 лютого 2011 року (Наказ Міністерства юстиції України № 528/5).

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного агентства «RegioNews», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.regionews.ua належать ТОВ «Регіональні новини».

Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.regionews.ua.

Матеріали, розміщені на сайті Інформаційного агентства «RegioNews», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.regionews.ua поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA

ТОВ "Регіональні новини", Інформаційне агентство "Регіональні новини" та Інформаційне агентство "RegioNews" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.RegioNews.ua з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

Інформаційне агентство «RegioNews» є соціально відповідальним сайтом і відкрите для спільної реалізації та інформаційного супроводу суспільно значимих проектів.

Ми готові до співпраці з починаючими журналістами, громадськими організаціями, комерційними установами при реалізації доброчинних проектів.