17.01.2018, Середа, 15:22

USD 28.5500

EUR 34.9000

Київ

+17°
C

Відео »

Наймолодший сільський голова в Україні

20 листопада , 2015 14:18

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У селі Давидів, що на Львівщині, обрали напевне наймолодшого голову, повідомляє 5.uaСелом тепер керуватиме 21-річний студент-політолог Віталій Дяків. Він обійшов двох конкурентів і переміг на місцевих виборах. Мешканці Давидова сподіваються, що молодий голова наведе лад в селі й виправдає людську довіру.

 Новообраний чільник з дня на день має взятися до виконання посадових обов’язків. У боротьбі за посаду сільського голови Давидова він переміг двох конкурентів. Долю виборів вирішили двадцять шість голосів переваги.

"Взяти відповідальність за 7 тисяч населення – це велика ноша. Її потрібно пронести гідно. Пронести так, як я обіцяв. В своїй програмі я не чіпав захмарних цілей. Є проблеми, які в селі треба змінити, але мені це не буде під силу, тому я цього не обіцяв. В перспективу - можливо", - розповів новообраний чільник Давидова.

Наймолодший в Україні сільський голова розповідає, під час кампанії постійно зустрічався з місцевими мешканцями. Втім, про тутешні проблеми знає і сам - адже народився і виріс у Давидові. Односельці відкритість кандидата - оцінили, а вік, кажуть, не перешкода. Віталій Дяків нині здобуває кваліфікацію магістра політології у львівському виші. Студенти й викладачі схвально сприйняли його ініціативу керувати рідним селом. Сільський голова каже - намагатиметься виправдати наданий йому кредит довіри. Водночас, сподівається на взаємну підтримку від односельців.